Komplexné služby

Každý klient je pre nás výnimočný a výnimočná je aj starostlivosť, ktorú mu venujeme. Naše komplexné služby klientom zabezpečia individuálny prístup, transparentné informácie o poplatkoch, ich pomere k investícii a výnosnosť finančných produktov a investícií. Naším cieľom nie je predávať produkty s výhodnými províziami, ale naplniť očakávania klientov. Hľadáme spôsob ako zabezpečiť dosiahnutie ich cieľov a ako čo najefektívnejšie zhodnotiť ich aktíva.
Spokojnosť našich klientov stojí na tom, aké hodnoty každému z nich skutočne prinášame.

ZABEZPEČENIE / TVORBA FINANČNEJ REZERVY

Predvídavé a strategické plánovanie Vám umožní vytvoriť dostatočnú finančnú rezervu.

Na finančnom trhu je k dispozícii veľa variabilných finančných produktov – jednorazových, aj pravidelných. Spoločnosť WEM vytvorila pre svojich klientov vlastné produkty pravidelného sporenia, ktoré spĺňajú požiadavky na individuálne nastavenie sporiacej zložky. Klientom takto dokážeme zabezpečiť skutočné výnosy bez nutnosti ďalších poplatkov a poistení, ktoré znižujú efektivitu investície.

PASÍVNY PRÍJEM A DÔCHODOK

Prezieravé plánovanie vám zabezpečí finančnú stabilitu aj na dôchodku.

Pomôžeme vám pripraviť sa na dôchodok bez finančných starostí. Dôkladnou analýzou finančného portfólia a zdrojov vyhodnotíme rezervy a nedostatky v investičnej stratégii a navrhneme vhodné riešenie pre zabezpečenie dostatočnej finančnej stability vás a vašej rodiny.

FINANCOVANIE BÝVANIA A KÚPA NEHNUTEĽNOSTI

Profesionálne komplexné služby a poradenstvo v oblasti financovania bývania, oceňovania a investícií do nehnuteľností.

Nehnuteľnosti pre nás nie sú iba hypotéky. Postaráme sa nielen o financovanie vašej nehnuteľnosti a jej ochranu, ale aj o predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností. Skúsení realitní a finanční makléri s individuálnym prístupom sa špecializujú na:

- Hypotéky a financovanie bývania – celý proces financovania s transparentnými informáciami o podmienkach a záväzkoch z úverov, ktoré sú potrebné pre správne rozhodnutie.
- Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti – Súčasťou komplexnej starostlivosti o klientov je aj poistenie nehnuteľnosti a majetku.
- Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností – WEM Real Estate vyhľadá vhodnú nehnuteľnosť pre kúpu a prenájom a vyrieši všetky potrebné administratívne záležitosti. Postaráme sa aj o predaj nehnuteľností. Profesionálne služby, bezplatné poradenstvo a poplatky zahrnuté v odmene.
- Nehnuteľnosti ako investície – pri plánovaní investície do nehnuteľností pripravíme klientom na základe analýzy ich očakávaní, finančných možností a investičného horizontu efektívnu investičnú stratégiu. Poradíme ako investovať, aby hodnota vašich aktív rástla.


OCHRANA MAJETKU A INVESTÍCIÍ

Riadenie a predchádzanie rizikám zabezpečí vašim blízkym finančnú stabilitu.

Poistenie je zložitý a komplexný produkt a vyžaduje si profesionálny prístup. Chýbajúce informácie môžu byť zdrojom finančných škôd a nespokojnosti klientov. Náš prístup je iný. Poistenie nie je sporenie, je to riadenie rizík. Pri starostlivom plánovaní vám pomôžeme pochopiť, aký typ poistenia je pre vás najlepší a ktorý vám zabezpečí efektívne poistné krytie. Spoločne nájdeme riešenie ako zabezpečiť vašich blízkych do budúcnosti. Riadenie finančných rizík vám pomôže:

- Ochrániť svoj príjem
- Ochrániť úspory na penziu
- Zabezpečiť svojich najbližších, na ktorých vám záleží
- Riadiť riziká vášho podnikania


ZABEZPEČENIE RODINY A DETÍ

Strategické plánovanie a strategická správa majetku v záujme zabezpečenia budúcnosti vašej rodiny

Ochrana, zachovanie a zhodnotenie rodinného majetku v dlhodobom časovom horizonte zabezpečí rodine finančnú pohodu a stabilitu. Vyžaduje si však dlhodobé strategické zameranie a kontinuitu a preto je vhodné zveriť správu majetku a zabezpečenie vašej rodiny spoľahlivému partnerovi so všestrannou investičnou a finančnou odbornosťou. Nájdeme vhodné riešenie pre uchovanie vašho majetku z pohľadu vašich súčasných priorít a pomôžeme vám pri plánovaní budúcich potrieb vašej rodiny.


OPTIMALIZÁCIA ZMLÚV

Audit a optimalizácia existujúcich zmlúv skonsoliduje náklady na drahé a nevýhodné finančné produkty

Parametre a podmienky finančných produktov sa neustále menia. Produkty, ktoré boli pred pár rokmi najvýhodnejšie sú dnes zbytočne drahé alebo neprinášajú očakávaný úžitok. Optimalizácia existujúcich zmlúv vám pomôže zredukovať počet zmlúv a vyselektuje tie, ktoré sú nevýhodné a tie, ktoré sú v súlade s vašimi finančnými plánmi a cieľmi. O analýzu a optimalizáciu vašich zmlúv sa postarajú investiční a finanční profesionáli, ktorí sa dlhodobo zameriavajú na optimalizáciu finančného portfólia.


Yahoo finance API is not available right now, please try again soon...
1