Náš tím

Peter Štadler

CEO


Volám sa Peter Štadler. Som zakladateľom a majiteľom finančnej spoločnosti Wealth Effect Management. Náš tím tvoria ľudia, ktorí so mnou zdieľajú rovnaké hodnoty – pevný ľudský charakter, čestnosť a zodpovednosť. Vďaka spoločnému úsiliu a nadšeniu pre svet financií spoločnosť WEM stále rastie. Vážim si každé nám zverené euro a každého jedného klienta, ktorý nám dôveruje. Viem, aké je ťažké stať sa úspešným. Viem, aké je ťažké získať si dôveru, či dôverovať. Viem, aké je ťažké mýliť sa a niesť za to zodpovednosť. Ja som sa to naučil na vlastných chybách, Vám pomôžem predvídať a vyhýbať sa chybám a omylom pri finančných investíciách.
SPOZNAJTE TÍM, KTORÝ SA POSTARÁ O VÁŠ MAJETOK A AKTÍVA
Našim cieľom je spokojný klient. Robíme všetko pre to, aby sme na náš trh prinášali finančné služby rovnakej kvality, ako je štandard na vyspelých trhoch. Denne hľadáme spôsoby, ako dosiahnuť lepšie, výhodnejšie a výnosnejšie podmienky pre našich klientov. Preto som tu pre každého z vás. Hľadáte konkrétny produkt? Alebo si chcete splniť sen a neviete ako naň získať peniaze? Alebo sa len nevyznáte na trhu a potrebujete poradiť? Napíšte mi. Pomôžem vám ochrániť a zhodnotiť vaše investície. A ak vás baví svet peňazí, môžete byť spolu s nami jeho súčasťou. Stačí len chcieť. Tak veľmi, ako som chcel ja.
Starostlivosť o finančné investície našich klientov je založená na vzájomnej dôvere. Našou misiou je prinášať vám také riešenia správy majetku a rizík, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým potrebám.
Predstavujem vám tím Wealth Managerov, ktorých úlohou je starať sa o správu, rozvoj majetku a správu investičných portfólií našich klientov. Každý člen tímu má výnimočné odborné schopnosti, preukázateľné skúsenosti a inovatívne myslenie. A všetci sú tu pre vás.

Bruno Gabel

CAO


Zodpovedá za vytvorenie, aplikovanie a manažovanie vnutrofiremných procesov. Niekoľko ročná rotácia na rôznych pracovných pozíciách v rámci spoločnosti mu umožnila pozerať sa na každý nový process z vtáčej perspektívy. Prepájanie jednotlivých procesov, prípadne vytváranie nových by malo prácu človeka zefektívniť. O to sa snaží, každý deň.

Martin Vozár

Portfolio manager


Má praktické ako aj teoretické skúsenosti z oblasti riadenia akciových portfólií. Niekoľko rokov pôsobil ako portfólio manažér, v konzultačných firmách sa venoval oceňovaniu firiem a dlhodobo pôsobí, ako vysokoškolský pedagóg so zameraním na finančný manažment a oceňovanie podnikov a vedie MBA kurzy so zameraním na Corporate Finance.

Matej Bašťovanský

Senior Wealth Manager


V spoločnosti pôsobí už od roku 2010 a aktuálne zastáva pozíciu Senior Wealth Managera. Za toto obdobie nazbieral množstvo cenných teoretických a praktických vedomostí, ktoré neustále uplatňuje v styku s klientmi a aktuálne pôsobí aj ako školiteľ a podpora novým spolupracovníkom. Vo firme spravuje najväčšiu databázu klientov a momentálne pracuje na vytvorení servisného centra.

Michal Kováč

Financial Analyst


Zodpovedá za sledovanie vývoja makroekonomických ukazovateľov a ich vplyvu na finančné trhy. V spoločnosti Wealth Effect Management využíva svoje dlhoročné skúsenosti a zastáva pozíciu Wealth Managera. Svojou analytickou činnosťou podporuje portfólio manažera a riadenie vzťahu so zákazníkom.

Ján Peťko

WEM Real Estate


Vedie partnerskú realitnú kanceláriu, ktorú spoločne s WEM založil potom, ako nazbieral cenné skúsenosti v renomovaných spoločnostiach. Ako realitný agent pôsobí už 8rokov a má za sebou množstvo úspešných transakcií. Dlhodobé vzťahy s klientmi buduje vďaka prekonávaniu ich očakávaní.

Peter Kriška

Mortgage specialist


Za viac ako dva roky úspešne sprostredkoval úver skoro 150 klientom. Pri práci sa riadi heslom "Rob veci tak akoby si ich robil pre seba". Za svoju vizitku považuje fakt, že jeho klienti šíria dobré meno o spoločnosti a odporúčajú nám neustále novú klientelu.

Mária Čajková

Office Manager


Predstavuje kľúčovú funkciu spoločnosti. Okrem zabezpečovania plynulého chodu kancelárie manažuje vnútrofiremné procesy a zabezpečuje komunikáciu medzi interným a externým prostredím spoločnosti. Organizačné schopnosti, zmysel pre detail a time manažment sú neodmysliteľnou súčasťou jej osobnosti.
Yahoo finance API is not available right now, please try again soon...
1