Komplexné služby

Naším cieľom nie je predávať produkty s výhodnými províziami, ale naplniť očakávania klientov.

Investičné produkty

Aby sme dokázali naplniť potreby aj najnáročnejších klientov, rozhodli sme sa priniesť na trh produkt pre každého, kto potrebuje efektívne sporiť. S transparentnou štruktúrou poplatkov, nadštandardným zhodnotením, flexibilnou sumou sporenia a bez viazanosti budú aj náročné sny realitou.

Brožúra
Kontakt

Bankové a poistné produkty

Vďaka dlhoročnej praxi nášho hypotekárneho a servisného týmu sme v bankových a poistných produktoch ako doma. Široké spektrum partnerov nám umožňuje vždy vybrať to najvýhodnejšie riešenie. Pri jeho realizácií sa klientovi venujeme až do poslednej chvíle, čím šetrí nielen peniaze, ale aj čas.

Reality

V obrovskom množstve nehnuteľností sa môže laik ľahko stratiť. Naši profesionálni makléri okrem širokej ponuky aktuálnych nehnuteľností radi pomôžu s vyhľadaním nehnuteľnosti na mieru a zabezpečia všetky potrebné administratívne úkony. Samozrejmosťou je aj predaj či prenájom.

Matej Bašťovanský

V spoločnosti pôsobí už od roku 2010 a aktuálne zastáva pozíciu Senior Wealth Advisor. Za toto obdobie nazbieral množstvo cenných teoretických a praktických vedomostí, ktoré neustále uplatňuje v styku s klientmi a pôsobí aj ako školiteľ a podpora novým spolupracovníkom. Vo firme aktuálne manažuje a zdokonaľuje projekt servisného centra. V rámci divízie obchodníka s cennými papiermi zodpovedá za vytváranie nových obchodných partnerstiev a následnú celkovú starostlivosť a komunikáciu a riadi oddelenie poradenských služieb.

×

Kontaktujte nás

×
×