Komplexné služby

Naším cieľom nie je predávať produkty s výhodnými províziami, ale naplniť očakávania klientov.

Investičné centrum

Aby sme dokázali naplniť potreby aj najnáročnejších klientov, rozhodli sme sa priniesť na trh produkt pre každého, kto potrebuje efektívne sporiť. S transparentnou štruktúrou poplatkov, nadštandardným zhodnotením, flexibilnou sumou sporenia a bez viazanosti budú aj náročné sny realitou.

Hypotekárne centrum

Medzi najdôležitejšie finančné rozhodnutia v živote patria aj rozhodnutia v oblasti financovania vlastného bývania. Uvedomujeme si časovú vyťaženosť, ktorú Vám spôsobujú každodenné povinnosti. Tie môžu zapríčiniť, že pri závažných finančných rozhodnutiach nemáte dostatok času na preštudovanie si jednotlivých ponúk. podmienok bánk alebo nemáte dostatok skúseností, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. Veľmi radi Vám v tejto veci pomôžeme.

Servisné centrum

Poskytovať komplexnú starostlivosť každému klientovi je pre nás dlhodobou prioritou. Naši špecialisti na finančné a poistné produkty Vám pomôžu s ich nastavením, správou a pripravia Vám komplexný plán aby ste vždy mali vo svojich financiách dokonalý prehľad.Široké spektrum partnerov nám umožňuje vždy vybrať to najvýhodnejšie riešenie. Pri jeho realizácií sa klientovi venujeme až do poslednej chvíle, čím šetrí nielen peniaze, ale aj čas.

Matej Bašťovanský

V spoločnosti pôsobí už od roku 2010 a aktuálne zastáva pozíciu Senior Wealth Advisor. Za toto obdobie nazbieral množstvo cenných teoretických a praktických vedomostí, ktoré neustále uplatňuje v styku s klientmi a pôsobí aj ako školiteľ a podpora novým spolupracovníkom. Vo firme aktuálne manažuje a zdokonaľuje projekt servisného centra. V rámci divízie obchodníka s cennými papiermi zodpovedá za vytváranie nových obchodných partnerstiev a následnú celkovú starostlivosť a komunikáciu a riadi oddelenie poradenských služieb.

×

Kontaktujte nás

×
×