Wealth Advisory

Správu osobných financií chceme poskytovať každému klientovi, bez ohľadu na výšku jeho majetku. Našim cieľom je priblížiť služby a produkty najvyššej úrovne čo najširšiemu počtu ľudí.

Financial planing

Každý, či už ako jednotlivec alebo rodina, potrebuje poznať svoje finančné ciele, aby sa na ne vedel pripraviť a čo najefektívnejšie ich dosahovať. Medzi životné ciele neodmysliteľne patrí zabezpečenie bývania, dôchodku ale aj vzdelanie či finančné zabezpečenie detí. Celou podstatou finačného plánovania je dosahovanie týchto cieľov cez výber správneho produktu, jeho nastavenie a následná správa. Práve táto časť je najväčším kameňom úrazu u väčšiny sprostredkovateľov, kde nastavenie stratégie, dĺžky života produktu a jeho výška je určená len províziou. Flexibilita je podstatnou vlastnosťou našich produktov a umožnuje nám nastavovať všetky parametre na efektívnu realizáciu plánov. Základom kvalitného finančného plánovania sú profesionálni Wealth Advisori, ktorých vyberáme nielen podľa náročných odborných požiadaviek, ale aj charakterových vlastností. Neustály dôraz na ich školenie po vedomostnej ale aj osobnostnej stránke zabezpečuje klientom služby na najvyššej úrovni a dlhodobú spokojnosť s našim servisom. Pre ešte väčšiu transparentnosť sme priniesli Klientskú zónu, kde klient dokáže sám skontrolovať, ako sa jeho investícia vyvíja.

Komplexné služby

Investičné centrum

Aby sme dokázali naplniť potreby aj najnáročnejších klientov, rozhodli sme sa priniesť na trh produkt pre každého, kto potrebuje efektívne sporiť. S transparentnou štruktúrou poplatkov, nadštandardným zhodnotením, flexibilnou sumou sporenia a bez viazanosti budú aj náročné sny realitou.

Hypotekárne centrum

Medzi najdôležitejšie finančné rozhodnutia v živote patrí aj oblasť financovania vlastného bývania. Uvedomujeme si časovú vyťaženosť, ktorú Vám spôsobujú každodenné povinnosti. Tie môžu zapríčiniť, že pri závažných finančných rozhodnutiach nemáte dostatok času na preštudovanie si jednotlivých ponúk, podmienok bánk alebo nemáte dostatok skúseností, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. Veľmi radi Vám v tejto veci pomôžeme.

Servisné centrum

Poskytovať komplexnú starostlivosť každému klientovi je pre nás dlhodobou prioritou. Naši špecialisti na finančné a poistné produkty Vám pomôžu s ich nastavením, správou a pripravia Vám komplexný plán aby ste vždy mali vo svojich financiách dokonalý prehľad. Široké spektrum partnerov nám umožňuje vždy vybrať to najvýhodnejšie riešenie. Pri jeho realizácií sa klientovi venujeme až do poslednej chvíle, čo šetrí nielen peniaze, ale aj čas.

×

Kontaktujte nás

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ Wealth Effect Management, o.c.p., a.s. a sú spracúvané v len za účelom spätného kontaktovania. Údaje vo vyššie uvedenom rozsahu spracúvame po dobu 5 rokov odo dňa ich získania. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú uvedené pod kontaktným formulárom v Informácii o spracúvaní osobných údajov.

×
×