Spoznaj WEM

Ku klientom pristupujeme ako k rodine, preto Vám chceme predstaviť ľudí, ktorí sú nosnými piliermi našej spoločnosti a veríme, že budeme mať možnosť spoznať aj Vás.

Peter Štadler

Volám sa Peter Štadler. Som zakladateľom a majiteľom finančnej spoločnosti Wealth Effect Management. WEM nie je ale len o mne. Náš tím tvoria ľudia, ktorí so mnou zdieľajú rovnaké hodnoty – pevný ľudský charakter, čestnosť a zodpovednosť. Vďaka spoločnému úsiliu a nadšeniu pre svet financií spoločnosť WEM stále rastie. Vážim si každé nám zverené euro a každého jedného klienta, ktorý nám dôveruje. Viem, aké je ťažké získať si dôveru, či dôverovať. Viem, aké je ťažké mýliť sa a niesť za to zodpovednosť. Ja som sa to naučil na vlastných chybách, Vám pomôžem predvídať a vyhýbať sa chybám a omylom pri finančných rozhodnutiach.

Mojim cieľom je spokojný klient. Robím všetko pre to, aby sme na náš trh prinášali finančné služby rovnakej kvality, ako je štandard na vyspelých trhoch. Ak chcete aj vy prinášať transparentnosť, čestnosť a zodpovednosť na slovenský finančný trh, vyplňte kontaktný formulár a ja vám to umožním.

Kontakt Kontaktujte nás

Bruno Gábel

Zodpovedá za vytvorenie, aplikovanie a manažovanie vnútrofiremných procesov. Niekoľko ročná rotácia na rôznych pracovných pozíciách v rámci spoločnosti mu umožnila pozerať sa na každú novú výzvu z vtáčej perspektívy. Neustále zvyšovanie efektivity práce mu zas prináša rozpoznateľné výsledky. O tie sa snaží, každý deň.

Kontakt

Michal Kováč

Zodpovedá za sledovanie vývoja makroekonomických ukazovateľov a ich vplyvu na finančné trhy. V spoločnosti Wealth Effect Management využíva svoje dlhoročné skúsenosti a zastáva pozíciu Senior Wealth Advisora. Svojou analytickou činnosťou podporuje portfólio manažera a riadenie vzťahu so zákazníkom.

Kontakt

Matej Bašťovanský

V spoločnosti pôsobí už od roku 2010 a aktuálne zastáva pozíciu Senior Wealth Advisor. Za toto obdobie nazbieral množstvo cenných teoretických a praktických vedomostí, ktoré neustále uplatňuje v styku s klientmi a pôsobí aj ako školiteľ a podpora novým spolupracovníkom. Vo firme aktuálne manažuje a zdokonaľuje projekt servisného centra. V rámci divízie obchodníka s cennými papiermi zodpovedá za vytváranie nových obchodných partnerstiev a následnú celkovú starostlivosť a komunikáciu a riadi oddelenie poradenských služieb.

Kontakt

Kontaktujte nás

Kariéra

Ak zdielate našu víziu a chcete dokázať ľudom, že svet financií môžeme robiť aj s charakterom, dajte nám o sebe vedieť!

Kontaktovať

Chcem byť klient

Ak hladáte niekoho, komu môžete s dôverou zveriť správu vašich financií, riešenie nového bývania, alebo len optimalizáciu produktov ktoré využívate, sme tu pre Vás!

Kontaktovať

×

Kontaktujte nás

×
×