WEM Fine dining

27. 4. 2018

Pre našich klientov sa vždy snažíme prinášať to najlepšie. Každodenné spravovanie ich financií je pre nás potešením, a preto sme sa rozhodli potešiť ich naspäť. V spolupráci s Bistro Baroza pod vedením Peťa Slačku sme pripravili pre klientov Wealth Effect Management o.c.p. výnimočné ochutnávkové menu. Príjemná atmosféra v dobrej spoločnosti potešila každého.

 

Menu uspokojilo aj najnáročnejšie chuťové bunky

Medzi špeciality patrili aj hľuzovky.

Základom výbornej atmosféry je príjemné prostredie

V kuchyni mali plné ruky práce a náročnú prípravu zvládli na výbornú

K dobrému jedlu patrí samozrejme aj to správne víno

Nevieme sa rozhodnúť, či to lepšie vyzeralo, alebo chutilo

Z dobrej spoločnosti sa nikto domov neponáhľal

Každý kúsok bol jedinečným zážitkom

Peter Slačka a Peter Štadler sa postarali o nezabudnuteľný večer

 

Tešíme sa na ďalšie udalosti, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný zážitok pre nás, aj pre našich klientov. Transparentnými službami na najvyššej úrovni to u nás iba začína, najviac nás teší úsmev na tvári ľudí okolo nás.

Photo by Nina Skalikova Photography

Vstúpte s nami do finančného sveta

Chcete investovať alebo obchodovať s cennými papiermi? Alebo sa chcete iba ponoriť hlbšie do tajov finančného sveta? Nechajte nám váš kontakt a my sa s vami spojíme.

×

Kontaktujte nás

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ Wealth Effect Management, o.c.p., a.s. a sú spracúvané v len za účelom spätného kontaktovania. Údaje vo vyššie uvedenom rozsahu spracúvame po dobu 5 rokov odo dňa ich získania. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú uvedené pod kontaktným formulárom v Informácii o spracúvaní osobných údajov.

×
×