WEM Jazz Night 2019

22. 11. 2019

 

Prešiel viac ako rok odkedy sme sa stretli na príjemnej jazzovej akcií v Bratislave a nastal čas opäť sa započúvať do uvoľnujúcich tónov klavíra pri pohári dobrého vína. Tradícia, ktorú chceme týmto podujatím vytvoriť je založená predovšetkým na skvelých ľudoch, no nesmie chýbať ani príjemný priestor. Tento rok sme zvolili nádherné nádvorie v Trnave na ktorom sa nachádza reštaurácia Akadémia.

 

Akademia Jon

 

Krásne zrekonštruované nádvorie vytvorilo rodinnú atmosféru kde ste sa pri sledovaní ako barman Erik Lorincz mieša jeden zo svojich legendárnych drinkov mohli započúvať do tónov klavíru a nezameniteľného hlasu anglického rebela Jona Nickolla. Duo, ktoré sa veľmi dobre pozná z obdobia keď obaja pracovali v londýnskom American bare hotela Savoy dokáže preniesť dušu medzi oblaky relaxu a pohody.

O jedlo, či už jemný chleba s domácim maslom, ktorý každému pripomenul, koľko krásy sa nachádza v jednoduchosti, ale aj celé večerné menu ukončené maličkými, no o to chutnejšími burgermi sa postaral šéfkuchár akadémie Lukáš Hesko so svojim tímom. Podávané tento rok netradične bufetovým spôsobom vytvorilo nejednu zaujímavú konverzáciu.

 

Pre tých z Vás, ktorí ste na tejto akcií neboli, ale aj pre tých, ktorí boli a chcú si pripomenúť atmosféru tohto večera, sme si okrem obrázkov pripravili aj video, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Už teraz sa tešíme na Vás opäť o rok!

Vstúpte s nami do finančného sveta

Chcete investovať alebo obchodovať s cennými papiermi? Alebo sa chcete iba ponoriť hlbšie do tajov finančného sveta? Nechajte nám váš kontakt a my sa s vami spojíme.

×

Kontaktujte nás

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ Wealth Effect Management, o.c.p., a.s. a sú spracúvané v len za účelom spätného kontaktovania. Údaje vo vyššie uvedenom rozsahu spracúvame po dobu 5 rokov odo dňa ich získania. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú uvedené pod kontaktným formulárom v Informácii o spracúvaní osobných údajov.

×
×