Vo WEM každý deň meníme životy ľudí. Zmeňte aj ten svoj. Pridajte sa k nám.

Pridajte sa do WEM teamu

Pozrite si, čo znamená pracovať vo WEM-e: ako sa menia životy ľudí, ako sa mení finančný svet — a čo je v tom pre vás.

Rast. Výzvy. Zodpovednosť.
Priestor na úspech.

Team Wealth Effect Management tvoria ľudia, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty a spája ich spoločná vízia. Hodnoty, ako sú charakter, integrita a čestnosť. Veľká vízia prinášať tie najlepšie produkty a služby, aby sme vďaka tomu mohli budovať bohatstvo našich klientov, meniť tak ich životy a svojím príkladom tiež meniť finančný svet.

Takáto vízia vyžaduje výnimočných ľudí. Profesionálov, ktorí na sebe neustále pracujú a zlepšujú sa a predovšetkým ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a veria si, a ktorí vedia uprednostniť spoločný cieľ pred svojím vlastným prospechom či egom.

WEM nie je pre každého a pracovať tu nie je jednoduché. Na to sme si zvolili príliš veľkú víziu. Pretože od každého z nás veľa vyžadujeme, ešte viac našim ľuďom dávame: silný kolektív ľudí, obrovské množstvo podpory a dôvery a tiež zodpovednosti, ocenenie a uznanie — a veľký priestor na úspech.

Môžete prácu vo WEM-e brať ako zložené úročenie. Čím skôr začnete, tým viac budú narastať vaše možnosti robiť výnimočnú prácu a zanechať po sebe stopu.

Peter Štadler podpis

Peter Štadler

CEO, Founder

5000+ klientov

Viac ako 5 000 spokojných klientov od roku 2007.

14 rokov

Viac ako 14 rokov skúseností a výsledkov.

Regulácia a istota

Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska pod licenciou obchodníka s cennými papiermi.

Otvorené pozície

Portfolio Manager

Náš prístup a naše výsledky sú to, čo vo finále mení životy našich klientov. Nakoľko tieto výsledky stoja na aktívnej správe našich exkluzívnych portfólií, rola Portfolio Managera je vo WEM kľúčová. Očakávame pri nej preto nielen špičkovú expertízu v samotnej náplni práce, ale tiež stotožnenie sa s naším prístupom a DNA.

Ak dokážete stelesniť toto spojenie zručností a hodnôt, ako Portfolio Manager budete úzko spolupracovať s Wealth Departmentom a vašou zodpovednosťou bude primárne:

 • Manažovanie aktuálnych portfólií a vytváranie nových s cieľom prekonávať benchmark a nadpriemerne zveľaďovať majetok našich klientov
 • Spolupracovanie s investičným teamom a identifikovanie nových investičných príležitostí
 • Poskytovanie kvalifikovaného poradenstva pre klientov Wealth Departmentu
 • Vytváranie nových nástrojov, reportov a analýz
 • Zabezpečovanie školení za účelom ďalšieho zlepšovania našich zručností a výsledkov
Mám záujem o pozíciu

Private Wealth Manager

Wealth management je vždy veľmi osobná záležitosť — o to viac s naším záväzkom budovať bohatstvo našich klientov s charakterom a integritou a byť im partnermi a sprievodcami na celý život.

Ak sa pridáte k nášmu teamu a vízii, ako Private Wealth Manager budete musieť poskytovať našim HNWI a UHNWI klientom tie najlepšie riešenia a služby wealth managementu na svetovej úrovni, ale tiež sprevádzať klientov všetkými oblasťami spravovania, plánovania a zveľaďovania ich bohatstva tak, aby sa vždy mohli spoľahnúť, že je ich majetok v dobrých rukách.

Mám záujem o pozíciu

Senior Wealth Advisor

Rovnako ako pri pozícii Private Wealth Manager — aj tu platí, že wealth management berieme veľmi osobne. Uvedomujeme si, že klienti nám spolu so svojim majetkom zverili aj svoju dôveru a svoju budúcnosť a je naším záväzkom robiť vždy všetko pre to, aby sme im boli dobrými a spoľahlivými partnermi.

Ako Senior Wealth Advisor preto bude vašou úlohou nielen dôstojne reprezentovať WEM pred našimi klientmi, ale tiež im poskytovať špičkový servis. To zahŕňa vedieť im asistovať so službami Wealth Advisory a pomáhať im komplexne plánovať a zveľaďovať ich bohatstvo a sprevádzať ich všetkými dôležitými finančnými rozhodnutiami.

Mám záujem o pozíciu

Grafik / Social Media Specialist

Zmeniť finančný trh nie je jednoduchá úloha a jedným z najhlavnejších krokov je dokázať dostať našu firemnú filozofiu, DNA a kvalitné služby k čo najväčšiemu počtu ľudí. Stále väčšou prioritou sa preto stáva marketingová komunikácia k potencionálnym klientom, kolegom či business partnerom.

Hľadáme preto niekoho, pre koho bude osobnou misiou prinášať kvalitný obsah zrozumiteľnou a pútavou formou relevantným publikám, vďaka čomu prispeje k zlepšeniu finančného života čo najväčšieho počtu ľudí.

Preferovať budeme kandidátov, ktorý so sebou prinesú navyše ďalší skillset, či už ako copywriter alebo programátor. Výhodou sú taktiež skúsenosti z finančného sektora, no základný ekonomický prehľad a chuť si rozširovať obzory vo finančnej tematike sú vyžadované.

Náplň práce:

 • Tvorba obsahu – grafická a obsahová časť (grafika, články)
 • Tvorba marketingových materiálov – grafická aj obsahová časť (prezentácie, brožúrky, webové elementy a pod.)
 • Podpora ostatných tímov pri tvorbe obsahu, grafických materiálov
 • Správa sociálnych sietí – Facebook, Instagram, Linkedin
 • Optimalizácia a reporting marketingových aktivít

Výhodou uchádzača budú nasledovné znalosti:

 • Znalosť HTML aCSS3 na úrovni expert
 • Znalosť PHP, JavaScript a SQL na úrovni mierne pokročilý
 • Copywriting odborných článkov v súlade s publikačným plánom
 • Správa firemného blogu
 • Kontrola gramatiky a pravopisu
 • Tvorba textov pre všetky firemné potreby (web, video a pod.)
Mám záujem o pozíciu

Nenašli ste sa tu, ale mali by sme o vás vedieť?

Ak ste nenašli otvorenú pozíciu pre vás, ale máte čo ponúknuť a radi by ste sa pripojili k našej vízii, určite nám o sebe dajte vedieť. Pošlite nám prosím svoje CV.

Začnite budovať a zveľaďovať svoje bohatstvo

Napíšte nám — bude nám cťou pripraviť váš osobný plán, ako môžete budovať svoj majetok a prežiť vďaka nemu naplnený život.