Kariéra

Hľadáme charakter, kreativitu a zdravý rozum na vybudovanie dlhodobého partnerstva

Kariéra

S malou hierarchiou a veľkým dôrazom na rozvoj osobnosti je práca u nás vhodná len pre ľudí, ktorý sa dokážu stotožniť s myšlienkou a DNA, ktorá tvorí chrbtovú kosť spoločnosti.

Pri výbere kandidátov na nové pozície preto veľmi dobre zvažujeme všetky aspekty osobnosti, hodnoty ale aj vedomosti, aby sme vytvárali dlhodobú spoluprácu s ľudmi, ktorí chcú na sebe pracovať a zároveň majú zmysel pre zodpovednosť a chuť ísť za úspechom.

Vďaka tomu dokážeme ľudom poskytnúť unikátnu atmosféru a výborné ľudské vzťahy naprieč celým kolektívom, čím vytvárame jedinečné pracovné prostredie. Ak hľadáš prácu, ktorá prináša nové výzvy, chceš napredovať a dokázať svetu, že svedomitá práca a odhodlanie ísť za svojim cieľom sú základom úspechu, daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Wealth Effect Management tím tvoria ľudia, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty – lojalita, vedomosti a charakter. Vďaka spoločnému úsiliu a nadšeniu pre svet financií spoločnosť WEM stále rastie.

Základom dlhodobej spolupráce sú vysoké nároky, ktoré kladieme na ľudí a okrem vedomostí a integrity požadujeme snahu o to byť najlepší. Našim cieľom je pomáhať ľudom rásť profesionálne aj osobnostne, rozvíjať pozitívne vlastnosti a nabádať k neustálemu zdokonalovaniu sa.

Vo Wealth Effect Management sme vytvorili prostredie, kde nájdu skúsení profesionáli stabilného partnera u ktorého sa dokážu posunúť na vyššiu úroveň a zabezpečiť služby na najvyššej úrovni a pre začínajúcich adeptov, ktorých odrádza na finančnom sektore jeho zlé meno a neprofesionálny prístup množstva spoločností dokážeme zabezpečiť vedomosti a charakter potrebný pre zodpovednú starostlivosť o klientov.

Našim cieľom je spokojný klient, robíme všetko pre to aby sme na náš trh prinášali služby rovnakej kvality ako je štandard na vyspelých trhoch. Ak je aj pre Vás zaujímavý zodpovedný prístup a hľadáte novú výzvu, ozvite sa nám a my Vám radi predstavíme kariérne príležitosti.

Peter Štadler, CEO

Hypotekárny špecialista

Do nášho tímu hľadáme nového hypotekárneho špecialistu. Náplňou jeho práce je sprostredkovávať hypotekárne úvery klientom spoločnosti, viesť konzultácie ohľadom možnosti úverovej stránky správy majetku a asistovať Wealth Advisorom pri príprave kompletných finančných plánov pre klientov.

Mám záujem o prácu
Viac informácii

Študenti a absolventi

Či si iba chcete rozšíriť vedomosti v ekonomickej sfére, nabrať skúsenosti v oblasti, v ktorej chcete pracovať alebo hľadáte príležitosť ako pretaviť svoje schopnosti a dravosť do dobre platenej práce, vo Wealth Effect Management si nájdete svoje miesto. Vďaka prístupu k Bloomberg Terminal, vlastným portfóliám a profesionálnemu kolektívu môžete naštartovať svoju kariéru skúsenosťami, ktoré nikde inde nezískate.

Mám záujem o stáž
Mám záujem o prácu

Skúsení profesionáli

Ambicióznym profesionálom ponúkame možnosť ďalej rozvíjať svoje schopnosti a nájsť nové výzvy. Našou prednosťou je transparentnosť a riešenia, ktoré sú adekvátne k očakávaniam bonitnej klienteli. Zázemie, ktoré poskytujeme, umožňuje skúseným pracovníkom vytvárať riešenia pre klientov z najvyššej sféry a napĺňať aj náročné očakávania o kvalite poskytovaných služieb.

Chcem vedieť viac

×

Kontaktujte nás

×
×