O nás

Poháňaný dopredu odbornosťou a neustálym osobnostným rastom, prinášame revolúciu finančných produktov bližšie k ľudom.

Naše skúsenosti ukazujú, že transparentnosť a čestnosť prináša úspech. Netajíme naše poplatkové štruktúry a nesľubujeme nereálne výnosy. Naopak, naši klienti sú transparentne informovaní o svojich aktívach, poplatkoch a investíciách. A ako benefit vytvárame vlastné finančné produkty s výhodnejšími podmienkami, ktoré prinášajú klientom vyššie výnosy ako štandardné produkty.

Robíme všetko pre to, aby sme na náš trh prinášali finančné služby v štandardoch vyspelých trhov. Denne hľadáme spôsoby, ako dosiahnuť výhodnejšie podmienky pre našich klientov. Preto sme tu pre každého z vás.

Starostlivosť o investície našich klientov je založená na vzájomnej dôvere. Našou misiou je prinášať vám také riešenia správy majetku a rizík, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým potrebám.

Radi by sme Vám predstavili našu DNA, do ktorej sme vložili naše hodnoty, ciele a myšlienky. Vytvorili sme ju ako prísľub a nazvali ju DNA, aby sme vyjadrili, že tvorí základný kameň našej spoločnosti, a musí byť súčasťou každého pracovníka, produktu a hlavne prístupu nielen ku klientom, ale aj k ľudom okolo nás.

Kontakt

Bratislava Sofia

Bratislava

Apollo Business Center II

Prievozská 4/C, 821 09 Bratislava

centrala@wem.sk +421 917 628 001

Kontaktovať

Sofia

Platinum Business Center

ул. Бачо Киро 26, Platinum Business Center, 1000 Sofia, Bulgaria

pavlina.staneva@wem.bg +359 88 699 7657

Kontaktovať
×

Kontaktujte nás

×
×