WEM Jazz Night

16. 10. 2018

Leto sa už pomaly končilo, keď do krásneho priestoru reštaurácie Aušpic začali prichádzať pozvaní klienti našej spoločnosti, na event, ktorý sa niesol v znamení pohodovej jazzovej hudby, výborného jedla a drinkov v príjemnej spoločnosti. Nultý ročník WEM Jazz Night bol ale hlavne o Vás, našich klientoch, ktorým sme chceli poďakovať za to, že nám dôverujete a vďaka Vám môžeme napredovať.

Keď sme sa vydali na cestu transparentnosti a profesionálneho, no hlavne férového prístupu, jedným z našich cieľov bolo prinášať produkty najvyššej kvality pre všetkých. Je to aj vďaka našim významným klientom, že dokážeme umožniť skoro každému využívať služby nášho obchodníka s cennými papiermi.

Radi by sme urobili z tohto eventu každoročnú udalosť, aby sa aj v budúcnosti mali klienti možnosť stretnúť sa s nami, reálnymi ľudmi, ktorí stoja za produktami a službami na svetovej úrovni a mohli spoznať našu ľudskú stránku.

 

 

Ďakujeme, že s nami meníte tvár finančého sveta na Slovensku.

Pre viac informácií ako, navštívte www.wemocp.sk

 

Veľké poďakovanie patrí:

Erik Lorincz

Robo Šajtlava

Antique American Bar

Peter Slačka & team

Jon Nickoll

Fat Jazz Band

Mypiano.eu

Aušpic restaurant

 

 

 

Vstúpte s nami do finančného sveta

Chcete investovať alebo obchodovať s cennými papiermi? Alebo sa chcete iba ponoriť hlbšie do tajov finančného sveta? Nechajte nám váš kontakt a my sa s vami spojíme.

×

Kontaktujte nás

Osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko a kontaktné údaje spracúvané na základe tohto kontaktného formuláru spracúva prevádzkovateľ Wealth Effect Management, o.c.p., a.s. a sú spracúvané v len za účelom spätného kontaktovania. Údaje vo vyššie uvedenom rozsahu spracúvame po dobu 5 rokov odo dňa ich získania. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú uvedené pod kontaktným formulárom v Informácii o spracúvaní osobných údajov.

×
×